افزایش طول عمر با مصرف فلفل قرمز | سبزیجات

افزایش طول عمر با مصرف فلفل قرمز

براساس یافته های محققان، مصرف همیشه فلفل قرمز مرگ افراد رو تا ۱۳درصد کم می کنه و اونا در برابر شکلای جور واجور مریضی ایمن و سلامت نگه می داره.

بخش تغذیه و آشپزی تبیان

افزایش طول عمر با مصرف فلفل قرمز

به گزارش تبیان به نقل از گروه دانستنیای خبرگزای فارس، تازه ترین تحقیقات محققان نشون داده، مصرف فلفل قرمز به همراه وعده های غذایی و در طول روز نقش مؤثری در افزایش عمر اجرا می کنه. 

براساس یافته های محققان، مصرف همیشه فلفل قرمز مرگ افراد رو تا ۱۳% کم می کنه و اونا در برابر شکلای جور واجور مریضی ایمن و سلامت نگه می داره. 

کپسایسین که در فلفلای سبز و قرمز تند پیدا میشه، مهم ترین عامل در دفع مریضی سکته قلبی و مغزی، کاهش فشار خون و کلسترول، کاهش اضافه وزن و در آخر افزایش طول عمره

شایع ترین بیماریایی که به واسطه مصرف فلفل قرمز دفع می شن، بیماریای قلبی عروقی و سکته مغزی است. 

قبل از اینم در سال ۲۰۱۵ محققان چینی به بررسی تاثیر مصرف فلفل تند بر کم شدن اندازه مرگ و میر افراد پرداخته بودن. در تازه ترین بررسیا، محققان دانشگاه ورمونت در آمریکا ۱۶ هزار آمریکایی رو در طول ۲۳ سال مورد آزمایش قرار دادن و در آخر مشخص شد مصرف همیشگی فلفل قرمز و فلفل سبز تند اونا رو نه فقط از بیماریا دور نگه داشته، بلکه عمر اونا رو هم طولانی تر کرده. 

کپسایسین که در فلفلای سبز و قرمز تند پیدا میشه، مهم ترین عامل در دفع مریضی سکته قلبی و مغزی، کاهش فشار خون و کلسترول، کاهش اضافه وزن و در آخر افزایش طول عمره. 

.

منبع :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *